«Виручайте, вбивають»: у військкоматі на Львівщині, де побили чоловіка, проводять службову перевірку — Події

"Виручайте, вбивають": у військкоматі на Львівщині, де побили чоловіка, проводять службову перевірку - Події

Фото: скірн відео

У мережі з’явилося відео, на якому у Самбірському Територіальному центрі комплектування (ТЦК) б’ють чоловіка. Сам він стверджує, що триває ця екзекуція вже шість днів, а сам він — із Харкова. У Львівському обласному військкоматі прокоментували інцидент і пообіцяли все з’ясувати.

На одному з роликів, знятому ще одним утримуваним українцем, видно, як працівник ТЦК застосовує фізичну силу щодо постраждалого. Побиття супроводжується моральним тиском, погрозами та лайкою. Під час побиття військком розмахує пістолетом та погрожує чоловікові вбивством.

— У багажник, поїхали, закопаю і ніхто не знайде; за*башу на*уй, ти не людина, — каже чоловік у формі.

Невідомо, чим саме чоловік так роздратував працівника ТЦК. Ще один його колега у формі спокійно спостерігав за побиттям.

В інших двох відео українець повідомив, що він родом із Харкова. У ТЦК його утримують уже шість діб, коли відпустять – невідомо.

— Виручайте, вбивають, — каже чоловік. Він зауважив, що залишив у кімнаті, де його побили, мітку кров’ю, щоб довести, що це дійсно відбулося. Інших деталей інциденту наразі нема.

KP.UA звернулася за коментарем у Львівський обласний Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки. Там запевнили, що триває службова перевірка.

— На відео видно частину події, тож, що саме відбулося в даній ситуації і що передувало діям військовослужбовців з’ясовується. На час службової перевірки дані військовослужбовці відстороненні від виконання обовʼязків до зʼясування усіх обставин. Керівництвом Львівського обласного ТЦК та СП призначено службову перевірку, — повідомили у службі звʼязків з громадськістю.

Що зараз із чоловіком та за що його затримали, в обласному військкоматі коментувати відмовилися. Мовляв, з’ясовують усі обставини.

Джерело