Він Дізеля звинуватили в сексуальному насильстві

Фото: Скріншот Він Дізель отримав позов про сексуальне насильство від колишньої асистентки

Колишня асистентка актора подала позов до суду, стверджуючи, що він здійснив сексуальне насильство над нею в готельному номері в Атланті.

Колишня асистентка актора Віна Дізеля подала на нього до суду, стверджуючи, що він сексуально домагався її у 2010 році. Через кілька годин її звільнили. Про це повідомляє Reuters.

Згідно з позовом, поданим до суду Лос-Анджелеса, колишня асистентка Аста Джонассон стверджує, що це сталося в готельному номері в Атланті, коли вони працювали над фільмом «Форсаж 5». Тоді актор силоміць схопив її за груди і поцілував після того, як провів ніч, розважаючи кількох жінок у своєму готельному номері.

Також, за словами жінки, Дизель змусив її схопити його за статевий орган, вона закричала, щоб він зупинився, тоді він притиснув її до стіни і почав мастурбувати, відпустивши її тільки тоді, коли закінчив. Потім він покинув готельний номер.

Через кілька годин, згідно з позовом, Аста Джонассон була звільнена з роботи асистентки Дизеля.

Колишня помічниця актора пояснила, що роками зберігала мовчання, бо «боялася виступити проти одного з найкасовіших акторів світу» та боялася, що її виженуть з кіноіндустрії.

Він Дізель поки не коментував ці звинувачення.

Раніше повідомлялося, що акторка Еммануель Дебевер, яка першою звинуватила Жерара Депардьє у сексуальному насильстві, покінчила життя самогубством. 

Актора Джеймі Фокса звинуватили у секс-домаганнях

Джерело