Вихованці ДЮСШ взяли участь у чемпіонатах України з волейболу, легкоатлетичного багатоборства і спортивної ходьби

В місті Хмельницькому на базі СК «Новатор» за вихід у фінал з 1 по 3 березня 2024 року проводились ігри з волейболу в рамках чемпіонату України «Дитяча ліга» серед юнаків 2010 року народження, 3 тур. Прийняли участь 4 команди:
— збірна Хмельниччини, місто Старокостянтинів;
— СК «СФ», місто Гостомель;
— МДЮСШ «Колос», місто Вільнянськ;
— Чернігівська ОКДЮСШ.

З впевненою перемогою наша команда вийшла у фінал змагань. Вітаємо дітей та дякуємо тренерам-викладачам Пшеничному Валерію, Комарову Володимиру, Слівінській Юзефі. Також щира вдячність начальнику управління молоді і спорту Хмельницької ОВА Томусяк Наталії за підтримку наших дітей.

У місті Київ з 2 по 3 березня пройшов чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного багатоборства (двоборстства) у приміщенні серед молоді 2011-2012 року народження та молодших. У складі збірної команди Хмельницької області прийняли участь шість спортсменів Старокостянтинівської ДЮСШ. З вдалим дебютом вітаємо Курочку Олександра, який у двоборстві та п’ятиборстві посів ІІІ місце (тренер — Гоняк В.М.). Юний спортсмен Барильський Глеб посів 7 місце у двоборстві (тренер — Соботович В.Л.), Олійник Яна отримала 10 місце у двоборстві (тренер — Малинська Т.Г.), Гогольчук Анастасія 17 місце у п’ятиборстві (тренер — Гоняк В.М.), Стопичева Дарина 19 місце у двоборстві і Корчевна Злата 37 місце у двоборстві (тренер — Малинська Т.Г.). Варто зазначити, що для юних спортсменів це перший чемпіонат України. Вітаємо!

Місто Ужгород, з 2 по 3 березня, було місцем проведення чемпіонату України з легкої атлетики в дисципліні спортивна ходьба серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. У складі збірної команди Хмельницької області виступали Тарасюк Віталій та вихованець Старокостянтинівської ДЮСШ, який перейшов навчатись до школи вищої спортивної майстерності міста Хмельницького Горбачов Роман.

За результатами участі у змаганнях на дистанції 3 км в категорії Ю-16 наш Тарасюк Віталій став чемпіоном України, тренер-викладач — Гоняк В.М.
Горбачов Роман на дистанції 10 км посів 4 місце, тренер — Вербицький О.О. Вітаємо наших дітей та тренерів.

За інформацією директорки ДЮСШ Майї Булавко.

Вдячні ЗСУ за можливість дітям тренуватись та приймати участь у змаганнях!

Джерело