Відома українська боксерка стала на захист Ломаченка

Фото: Getty Images Шатернікова запевняє, що Ломаченко підтримує Україну у війні

Віцепрезидентка Національної ліги професійного боксу України Аліна Шатернікова розповіла про позицію ексчемпіона по війні.

Люди не хочуть чути справжньої позиції Василя Ломаченка по війні, а вигадують те, що їм хочеться. Так вважає відома у минулому боксерка, а нині віцепрезидентка Національної ліги професійного боксу України Аліна Шатернікова.

за її словами, позиція ексчемпіона світу у трьох вагових категоріях в цьому питанні однозначна, і абсолютно патріотична.

«Ми спілкувалися і зараз спілкуємося на цю тему. Ось в перший день, коли я приїхала в Австралію, ми сиділи в номері готелю і розмовляли. Він говорить про війну точно так, як ви, як я. Тобто, ніяких інших поглядів на ситуацію в країні у нього немає. Він говорить так, як і всі українці.

Ви дуже часто бачили інтерв’ю Василя для медіа, окрім тих, які виходять перед поєдинками? Ломаченко – досить закрита людина. І я не оцінюю, погано це чи ні. Він такий, яким є. Ми всі – люди, і всі ми індивідуальні. Василь не любить публічності, зважаючи на те, що він атлет світового рівня. Але за відчуттями себе в цьому світі він досить закритий. 

Я знаю чітко його позицію, а говорити йому, щоб він виходив і щось казав. Ну, слухайте, він дорослий хлопець і знає, що він робить. Я розумію його, тому що я також до певного періоду у своєму житті була досить закритою людиною.

Я ненавиділа відповідати на якісь там питання, виходити у медіа та щось розповідати. У нього – такий спосіб життя, він живе саме так. 

Гнобити його за те, що він не любить цієї публічності? Особисто я так ніколи не роблю. 

Люди не хочуть цього чути. Вони хочуть чути так, як їх привчає якась шаблонна історія. Люди часто не бачать різнобарв’я цього світу й інших людей. Ми не можемо всі бути однаковими. Нас у радянщині намагалися зробити всіх однаковими, але зараз ми вільні. Кожен чинить у своєму житті так, як він почуває, як це йому підходить», — сказала Шатернікава в інтерв’ю sport-express.ua.

Нагадаємо, бій Василя Ломаченка проти Джорджа Камбососа відбудеться вже 12 травня в австралійському Перті.

Раніше обидва боксери провели відкрите тренування.

 

Джерело