Відновлення об’єктів критичної інфраструктури: затвердили Порядок та умови надання субвенції з держбюджету місцевим бюджетам

Проєктом постанови передбачено розподіл понад 1,66 млрд грн субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Фото: ДСНС

Кабінет Міністрів України затвердив Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відновлення об’єктів критичної інфраструктури в межах спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР) проєкту «Розвиток міської інфраструктури – 2». Відповідний проєкт постанови Уряд схвалив на засіданні 15 листопада. Про це повідомляє Мінрегіон.

«Наразі серед першочергових завдань Уряду є якнайшвидше відновлення критичної інфраструктури в областях, які постраждали у результаті російської агресії. Ухвалене сьогодні рішення дозволить громадам відновити та модернізувати пошкоджені об’єкти, зокрема підприємств водопостачання, водовідведення, теплопостачання та поводження з відходами. Це своєю чергою сприятиме наданню споживачам якісних житлово-комунальних послуг», — зазначив в.о. Міністра розвитку громад та територій України Василь Лозинський.

Проєктом постанови передбачено розподіл понад 1,66 млрд грн субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у межах проєкту «Розвиток міської інфраструктури – 2».

Джерело