Відбулося засідання Ради з питань ВПО

У Рожищенській міській раді відбулося чергове засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб.

На засіданні за участю Рожищенського міського голови Вячеслава Поліщука, представників благодійного фонду «Рокада», інших дотичних служб, громадських організацій, які надають допомогу ВПО, було обговорено ряд нагальних проблем, які виникли у зв’язку прибуттям у громаду нових представників ВПО з зони, де ведуться активні бойові дії.

За словами директора Центру соціальних служб Олега Шварцкопа, у місце тимчасового проживання ВПО у громаді (а це гуртожиток місцевого коледжу) прибуло 16 осіб, 5 з них – діти. Усі новоприбулі практично з категорії вразливих сімей, тому питань щодо їх соціалізації виникає чимало. Тож окреслені проблеми, знайти шляхи вирішення яких намагалися спільно, стосувалися як побутових питань, так і підтримки щодо оформлення та відновлення документів для отримання відповідного статусу, дотримання мешканцями МТП відповідних правил спільного проживання та громадського порядку. Піднімалося також питання можливості оздоровлення дітей ВПО у літній період.

Обговорювали кожну ситуацію детально та конкретно.

За результатами засідання члени Ради окреслили першочерговий план дій, над яким працюватимуть спільно, аби люди, які знайшли прихисток у нашій громаді, почували себе комфортно та були забезпечені усім необхідним для життя.

Джерело