Відбулося засідання «бюджетної» комісії

У Рожищенській міській раді відбулося засідання постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестицій під головуванням Володимира Безверхого.

Члени комісії розглянули шість питань порядку денного.

Обговоривши листи та звернення, вирішили підтримати виділення 50 тисяч гривень для забезпечення пальним автобуса, який підвозить дітей на спортивні змагання, 293 799 грн – для ремонту водостічної системи у Рожищенському ліцеї №1 та 120 тисяч гривень – для заміни труб опалення та водовідведення КЗДО №2 м. Рожище.

Проголосували обранці громади за винесення на розгляд сесії проєкту рішення про внесення змін до Програми підтримки та розвитку вторинної медичної допомоги на території Рожищенської міської територіальної громади на 2024 рік. Ці зміни стосуються перенаправлення залишку коштів, які виділяли на придбання кондиціонерів КП «Рожищенська багатопрофільна лікарня», на заміну вікон у медзакладі.

Рекомендували на розгляд сесії також питання про затвердження розпоряджень міського голови, виданих в міжсесійний період.

Джерело