Вибухи у Севастополі та Євпаторії: командувач Повітряних сил підтвердив спецоперацію в Криму — Події

Вибухи у Севастополі та Євпаторії: командувач Повітряних сил підтвердив спецоперацію в Криму - Події

Фото: t.me/МиколаОлещук

Вибухи, які вдень 4 січня пролунали у тимчасово окупованих Севастополі та Євпаторії, стали підсумком спецоперації за участю Повітряних сил ЗСУ. Про це розповів командувач Повітряних сил генерал-лейтенант Микола Олещук у Telegram.

— 2 січня міністерство брехні РФ відзвітувало про ураження російськими ракетами «бункера із заступником Головнокомандувача Валерія Залужного та ще дев’ятьма генералами ЗСУ». Привіт окупантам у Криму! Чекаю від ворожої пропаганди такого ж епічного звіту із Севастополя та Євпаторії 4 січня і дякую пілотам Повітряних сил та всім, хто планував операцію, за бездоганну бойову роботу! — написав він.

Сили оборони згодом заявили, що близько 15-ї години дня у четвер бійці ЗСУ вразили командний пункт російських окупаційних військ біля Севастополя. Інші подробиці операції поки що невідомі. Але, як розповів представник ГУР Андрій Юсов, українські Сили оборони продовжують роботу і незабаром відзвітують про всі досягнуті результати.

Вдень 4 січня російські загарбники перекрили рух автотранспорту Кримським мостом. Також було припинено рух наземного та морського громадського транспорту в Севастополі, у місті оголосили повітряну тривогу. Гауляйтер окупованого міста Михайло Розвожаєв написав, що в районах внутрішнього рейду та Північної бухти загарбники використовують дим для маскування. Місцеві паблики писали про сильні вибухи у Євпаторії та під Севастополем. Пізніше у російському Міноборони заявили, що нібито збили над Кримом десять авіаційних керованих ракет.

Джерело