Вибір та покупка задніх дверей до автомобіля

Двері автомобіля (передні та задні) є невід’ємною частиною кожного транспортного засобу, що дозволяє доступ до крісла водія та крісел, передбачених для пасажирів авто. Дверцята кріпляться до спеціальних стійок кузова автомобіля за допомогою шарнірів, механізм відкривання/зачинення дверей у більшості моделей авто ручне, проте існують також транспортні засоби, де відкриття дверей здійснюється за допомогою електричного механізму. Замовити та купити задні двері до автомобілів різних марок та моделей можна на сайті Master Service https://master.shop/dveri-zadni_1543 – спеціалізованого оператора запчастин та обладнання для СТО.

Особливості покупки задніх дверей автомобіля

Задні дверцята кузова автомобіля, як і передні, забезпечують зручний доступ до салону транспортного засобу та комфортні умови для водія та пасажирів авто під час його руху – через щільно зачинені двері до салону автомобіля не надходить холодне повітря, дорожній пил та вихлопні гази від інших автомобілів учасників дорожнього руху (у даному випадку не йдеться про автомобілі-кабріолети з відкритим верхом).

У більшості випадків причиною заміни задніх дверей авто є її пошкодження через дорожньо-транспортну пригоду (це в першу чергу стосується задніх лівих дверцят, які пошкоджуються при ДТП у 70 випадках зі 100). Крім дорожніх пригод причиною заміни дверцят може бути необережне (неакуратне) водіння або корозійні процеси, що незмінно виникають при тривалій експлуатації автомобілів.

Для виготовлення задніх дверей авто, які можна замовити на сайті master.shop, використовують листову сталь, піддаючи сталевий лист штампуванню за заздалегідь встановленими габаритами. Після завершення штампування готовий елемент комплектації кузова покривають спеціальним антикорозійним покриттям. Фарбування готових дверцят здійснюється після встановлення з урахуванням колірного рішення кузова авто.

Критерії вибору задніх дверей до кузова автомобіля

На сайті https://master.shop/ спеціалізованого оператора запасних частин та обладнання для СТО представлені варіанти задніх дверей до різних моделей автомобілів, тому вибираючи дверцята необхідно враховувати:

  • модель транспортного засобу та параметри самих дверцят;
  • вартість готового до встановлення елемента кузова, де важливим критерієм є якість виготовлення та комплектація дверцят;
  • фірму-виробника – на сайті оператора можна замовити як оригінальні деталі, так і аналогові копії високої якості.

Перед тим як купити задні дверцята до автомобіля бажано самостійно зняти мірки цієї деталі кузова – виміряти параметри ширини, висоти та діагоналі. Вибирати дверцята можна також за їхнім артикулом.