Ви не побачите пупок Усика. Удар був легальним: Гарсія — про вчинок Дюбуа

Фото: Getty Images Усик після удару від Дюбуа у поєдинку у Вроцлаві

Відомий американський тренер з боксу встав на бік британця у титульному поєдинку з українцем.

Даніель Дюбуа наніс правильний і легальний удар Олександру Усику у титульному бою. Так вважає відомий американський тренер Роберто Гарсія.

За словами фахівця, увесь секрет розкривається за допомогою однієї деталі — шорт українського чемпіона. Мовляв, у поєдинку вони були вище пупка, а це заборонено правилами.

«Я не думаю, що тут були якісь протиріччя. Я вважаю, що це був легальний удар. Люди не знають, що коли рефері заходить у роздягальню, він озвучує правила, все пояснює і каже бійцям, що хоче бачити їхній пупок. Якщо бійці високо підтягують шорти і рефері не може побачити пупок, він каже, що удари в пояс легальні. Я переглядав відео багато разів і не зміг побачити пупок Усика.

Всі кажуть, що це не був удар нижче пояса, тому що він припав прямо в лінію пояса, і не можна було побачити пупок Усика. Якби ви могли побачити його пупок, то тоді б рефері назвав це ударом нижче пояса, тому що потрапляння довелося б нижче пупка. Але якщо ви подивіться відео, то не побачите пупок Усика. Це означає, що удар був легальним», — сказав Гарсія на YouTube-каналі Robert García Unfiltered.

Нагадаємо, Усик переміг Дюбуа технічним нокаутом у дев’ятому раунді.

Раніше WBA випустила офіційну заяву щодо удару Дюбуа по Усику у титульному поєдинку.

 

Джерело