Ветеранів, ветеранок і членів їхніх родин запрошують долучитися до програми з навчання та працевлаштування «Разом»

 Триває прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує НЕК «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).

 

 

Ця програма дасть можливість опанувати новий фах та стати професійними електромонтерами / електромонтерками з обслуговування підстанцій. Така ініціатива запроваджена для швидкої адаптації ветеранів до нових цивільних професій і підтримки їхніх близьких.

Програма створена для людей, які не мають навичок та знань для побудови кар’єри в енергетичному секторі, проте бачать свої перспективи саме у цій галузі. «Укренерго» запрошує до співпраці насамперед мешканців невеликих міст та сіл – населених пунктів, де немає широкого вибору спеціальностей. Після завершення курсу учасники отримають всі необхідні знання та вміння, щоб реалізувати себе на новій цікавій роботі.

До того ж для участі в програмі не потрібно мати профільну освіту, знання з питань енергетики, досвіду роботи. Головне – бажання навчатися та працювати.

 Учасникам програми пропонують:

офіційне працевлаштування та оплату праці з першого дня навчання;

освітню програму, затверджену МОН;

безоплатний курс навчання тривалістю у 20 тижнів, який передбачає проживання, харчування та проїзд до навчального центру в передмісті м. Вінниці.

Упродовж 3 тижнів учасники здобуватимуть теоретичні знання у навчальному центрі, після чого на тих чекає оплачуване стажування на робочому місці до вересня.

Опановуючи нову професію за фахом «електромонтер / електромонтерка з обслуговування підстанцій», ви навчитеся:

обслуговуванню обладнання електропідстанції;

забезпеченню оптимального режиму роботи за основними параметрами (напруга, навантаження, температура тощо);

контролю за станом та режимом роботи обладнання електропідстанції;

діагностиці й усуненню несправностей у роботі обладнання мережі;

впорядкуванню документації і веденню добової відомості згідно зі стандартами компанії.

Заявки на участь у програмі можна подавати до 19 квітня включно, оголошення результатів відбору – до 1 травня, початок навчання – вже у травні.

Усі деталі програми на сайті за посиланням  https://ua.energy/together.html.

 

Джерело