Ведучий Нікіта Добринін закрутив новий роман

Фото: instagram.com/nikitadobrynin Нікіта Добринін розповів про нові стосунки

Добринін та Квіткова зіграли весілля у серпні 2020 року, а у вересні 2022 року вони обвінчалася. Однак вже у січні 2023 року подружжя повідомило, що розлучається.

Після розлучення з Дашею Квітковою український ведучий Нікіта Добринін закрутив новий роман. Про це він розповів в інтерв’ю програмі » Тур зірками» для YouTube-каналу Lux.FM.

Зокрема, він заперечив стосунки з блогеркою Чарою Хорив, з якою йому тривалий час приписували роман. Натомість зазначив, що його нова обраниця — непублічна людина.

«У мене немає з нею роману. У нас з нею прекрасне дружнє спілкування і мені це приємно. Зараз моє серце не вільне. Вона займається зовсім іншим. Я радий, що вона не з моєї, не з публічної сфери», — сказав він.

Ведучий також зізнався, що його дворічний син Лев ще не знайомий з новою коханою, оскільки в цьому немає необхідності. За словами Добриніна, коли їхні стосунки перейдуть на більш серйозний рівень, знайомство обов’язково відбудеться.

«Якщо я буду розуміти, що це надсерйозні стосунки, то я з радістю буду знайомити з Левом. Поки ще не знайомив», — пояснив шоумен.

Раніше повідомлялося, що Добринін вперше за довгий час прокоментував розлучення з блогеркою Дашою Квітковою.

Даша Квіткова вперше після розлучення натякнула на нові відносини

Джерело