Вбивство Гатчінс. Адвокати Болдвіна вимагають закрити судову справу

Фото: x.com/OuraganCulture Алек Болдвін на зйомках фільму Іржа

Через два тижні Болдвін має постати перед судом за звинуваченням у тому, що він з необережності застрелив операторку Галину Гатчінс у жовтні 2021 року.

Адвокати Алека Болдвіна заявили, що його справу про ненавмисне вбивство операторки Галини Гатчінс слід закрити. Про це повідомляє видання Variety.

За їхніми словами, причиною є дії слідчих. Вони нібито знищили ключовий доказ — револьвер 45-го калібру, з якого була вбита українка.

Болдвін заперечує, що натиснув на курок, а захист припускає, що пістолет був модифікований. Під час випробувань у 2022 році експерт ФБР вдарив по револьверу молотком, зламавши внутрішні компоненти так, що курок більше не міг залишатися в повністю зведеному положенні.

Адвокат голлівудської зірки Джон Баш стверджував, що експертиза позбавила захист повноцінної можливості дослідити пістолет у первісному стані, зазначивши, що експерт навіть не розібрав його перед руйнівним дослідженням і не сфотографував його внутрішні компоненти.

«Це одна з найбільш кричущих сукупностей фактів, які я коли-небудь бачив. Вони знали, що це буде знищено, і не зробили нічого, щоб зберегти докази для відповідача», — сказав він.

Раніше повідомлялося, що у США у понеділок, 15 квітня, засудили до 18 місяців ув’язнення наглядачку за зброєю під час зйомок фільму Іржа Ханну Гутьєррес-Рід.

Стали відомі нові подробиці вбивства українки Галини Гатчінс

Джерело