Вайт: Тепер Усик знає, що здатен нокаутувати Ф’юрі

Фото: Getty Images Тайсон Ф’юрі та Олександр Усик під час першого бою

Відомий британський боксер зробив свій прогноз на реванш, який відбудеться наприкінці року у Саудівській Аравії.

Тайсону Ф’юрі буде значно важче перемогти Олександра Усика у реванші, після результату першого поєдинку. Так вважає колишній претендент на титул у надважкій вазі Ділліан Вайт.

За словами британця, він не сумнівається у боксерських здібностях свого співвітчизника, утім українець буде більш впевненим у повторному бою.

«Це суперважка вага, тому все реально. Ф’юрі завжди доводив, що його не можна скидати з рахунків. Але, можливо, ці важкі бої, які в нього були, вплинули на нього. Ти цього ніколи не знаєш. Тайсон — теж людина, у нього було багато важких боїв, багато нокдаунів. Можливо, це позначилося на ньому. Можливо, бокс його навіть більше не хвилює і не мотивує.

Ф’юрі — великий хлопець, і якщо він старанно тренується, то в нього однозначно є шанси. Але зараз самовпевненість Усика зашкалює. Раніше він думав, що може перебоксувати Ф’юрі, а тепер знає, що здатний потрясти його. Цього разу у Ф’юрі буде набагато складніше завдання», — сказав Вайт в інтерв’ю YouTube-каналу iFL TV.

Нагадаємо, Олександр Усик переміг Тайсона Ф’юрі роздільним рішенням суддів і став першим з 1999 року абсолютним чемпіоном у суперважкій вазі. Реванш заплановано на 21 грудня.

Раніше відомий боксер передбачив переможця реваншу Усик — Ф’юрі.

 

Джерело