Вайлдер розповів про любов до галюциногенного напою

Фото: Getty Images Вайлдер любить вживати аяуаску

Колишній чемпіон світу з боксу повідомив яким чином долає усі проблеми і труднощі у житті.

Деонтей Вайлдер радить усім вживати галюциногенний препарат для подолань проблем у житті. Колишній чемпіон світу з боксу зізнався, що сам так і робить, від чого став почуватися більш щасливим.

Труднощі спортсмену допомагає подолати напій аяуаска – ентеоген та галюциноген, що традиційно виготовляється шаманами індіанських племен басейну Амазонки та вживається місцевими жителями для спілкування з духами та досягнення організмом людини цілющих здібностей.

«Аяуаска – чудова річ. Я раджу всім скуштувати. Аяуаска, безумовно, щось вивільнила в мені. Багато хто говорить, що я став більш чутливим до навколишнього світу та щасливішим – і я дійсно відчуваю, що це так і є. Я почуваюся набагато щасливішим, ніби з моїх плечей упав важкий тягар. Тепер я ціную навіть найменше та незначне в житті.

Я не кажу, що не робив цього раніше, але зараз це відбувається в ширших масштабах. Мене переповнюють позитивні емоції, я став частіше посміхатися… Люди скептично ставляться до аяуаски через певні речі. Вони трохи налякані, але я завжди повторюю, що ви маєте подолати свої страхи. Тому що вони можуть стати на заваді вам досягти наступного рівня», – поділився своїм рецептом щастя із Boxing Scene Вайлдер.

Нагадаємо, раніше Вайлдер розповів, коли завершить кар’єру.

 

Джерело