Вайлдер планує особисто вмовити Джошуа на бій

Фото: Getty Images Вайлдер хоче битися проти Джошуа

Американський боксер вважає, що битва двох колишніх чемпіонів світу стане найбільшим боєм у світі.

Деонтей Вайлдер знову висловив бажання зустрітися в ринзі з Ентоні Джошуа. Американський боксер заявив, що готовий особисто поспілкуватися з британцем, щоб домовитися про їхній поєдинок.

На думку «Бронзового бомбардувальника» -битва двох колишніх чемпіонів світу стане найбільшим боєм у світі.

«Я просто не знаю, що сталося з Джошуа. Може, мені доведеться зателефонувати йому або щось таке. Можливо, мені доведеться з’їздити в Англію, поговорити з ним про це як справжній чоловік. Я не хочу, щоб він думав, що я маю щось проти нього, але я знаю, що він боїться мене.

Джошуа — Вайлдер — найбільший бій у світі. Брате, що ти робиш? Скількох людей ти слухаєш? Я справді хочу поговорити з цим хлопцем», — заявив Вайлдер у коментарі Blue Blood Sports TV.

Окрім того, Вайлдер розповів, що може зустрітись і з іншим ексволодарем титулів у дивізіоні Енді Руїсом. За його словами, після вибачень із боку команди суперника переговори про організацію бою відновилися.

«Із цим боєм ще не покінчено. Ці хлопці дійсно діють мені на нерви, але так, ми знову ведемо переговори. Було багато вибачень. Побачимо, що станеться», — сказав Вайлдер.

Нагадаємо, раніше промоутер Джошуа заявив, що хоче організувати бій британця з Нганну.

 

Джерело