В Ужгороді у річницю загибелі вшанували пам’ять полеглого Героя — прикордонника Віктора Синька

Про це повідомили на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон у ФБ.

 

Прикордонник Віктор Синько загинув під час виконання бойового завдання поблизу села Григорівка Донецької області 12 травня 2023 року.

Віктор Синько проходив службу у підрозділах Чопського прикордонного загону. Брав участь в АТО та активно займався волонтерською діяльністю.

На початку 2022 року здобув юридичну освіту у Національній академії Держприкордонслужби України імені Б.Хмельницького.

Коли ворог зайшов на територію України, Віктор повернувся на службу та вирушив у складі бойового підрозділу боронити свою країну. Він виконував завдання на сході та на півночі України. Його було призначено заступником начальника 2 прикордонної застави прикордонної комендатури швидкого реагування Львівського прикордонного загону.

У квітні минулого року прикордонник повернувся на Донеччину, де сумлінно і віддано захищав Україну. На жаль, у ході одного з боїв отримав важкі поранення, не сумісні з життям. Поховали Героя у його рідному місті Ужгород.

Військовослужбовці Чопського загону разом з рідними та друзями штаб-сержанта Віктора Синько вшанували пам’ять полеглого побратима.

Військовий капелан відслужив заупокійну літію за душу спочилого воїна. Керівництво загону поклало квіти до могили Героя на Пагорбі Слави.

Вічна пам'ять та вічна Слава прикордонникові Віктору Синько!

 

Джерело