В Ужгороді провели семінар-тренінг для виховників гри «Сокіл» («Джура»)

Напередодні в обласному центрі дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН», що в Ужгороді було велелюдно. Тут зібрались представники усіх команд Закарпатської області, які беруть участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі „Сокіл? („Джура?).

 

Понад 150 виховників, тренерів та учасників гри слухали, вчились та практикували надання домедичної  допомоги постраждалим у різних надзвичайних ситуаціях. Особливу увагу було приділено тактичній медицині.

Лекторами для виховників стали фахівці-рятувальники ДСНС Закарпаття й лікарі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Саме ці люди день у день рятують життя та здоров’я не лише закарпатців, а й безпосередньо залучаються до виконання робіт у зону бойових дій. 

Теорія перепліталась з практикою, тож учасники тренінгу одночасно слухали та власними зусиллями намагались допомогти «постраждалим» манекенам при кровотечі, зупинці дихання, переломах, удавленнях та під час інших непередбачуваних ситуацій.  Отримані знання виховники передадуть дітям-учасникам «Джури», які завдяки цій грі виростуть справжніми патріотами своєї країни, котрі готові захищати її, інформує ДСНС.

 

 

 

 

 

 

Джерело