В Ужгороді 28 жовтня представлять розширене видання повісті про Івана Силу

Відоме київське видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» видало нове, розширене видання популярної книжки Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу».

 

Як пояснив автор, він давно хотів доопрацювати дитячу повість, адже з часу її першого видання вже минуло п’ятнадцять років. Книжка виросла в обсязі на двадцять відсотків, чимало вкладено праці в підвищення художнього рівня, роботу над словом. Тепер вона стане цікавішою не тільки дітлахам, а й їхнім батькам.

«Якщо раніше я не означував місце дії, обмежуючись загальними словами «республіка», «столиця», — розповідає Олександр Гаврош, — то тепер в повісті фігурують справжні географічні назви з біографії Івана Фірцака, який виступав під сценічними іменами «Іван Сила» та «Кротон». Зокрема, «Чехословаччина», «Прага», «Закарпаття». Це зроблено тому, що багато хто з читачів сприймав повість як казкову, або навпаки – вважав, що дія відбувається в Україні, а під столицею республіки розумів Київ. Тому я вирішив вдатися до прямого історизму».  

Презентація нового видання «Неймовірних пригод Івана Сили» за участю автора  відбудеться у суботу, 28 жовтня, о 15.00 в ужгородській книгарні «Є» на проспекті Свободи, 40.

 

 

 

 

Джерело