В української артистки діагностували рак

Фото: facebook.com/kate.molchanova.37 Катерина Молчанова

Акторка нагадала, наскільки важливо регулярно відвідувати лікарів і проходити планові огляди.

Українська акторка Катерина Молчанова розповіла, що у неї діагностували рак молочної залози. Наразі зірка проходить лікування. Про свій діагноз вона написала у Facebook.

Молчанова докладно описала те, як і коли лікарям вдалося виявити ракову пухлину молочної залози та вирізати її.

Також вона розповіла, яке лікування застосовується у цьому випадку.

«На початку лютого мені діагностували рак груді. На початку березня мені зробили операцію, вирізали ракову пухлину. Грудь зберегли і залишили декілька красивих шрамів. Тепер я вважаюся кансерфрі, людина яка звільнилась від раку. І кансерсервайвером. Людина яка вижила після раку. Ще на плановому візиті до гінеколога на початку грудня я планово попросила подивитися мою грудь. Роблю перевірки з УЗІ кожен рік. В моїй родині з обох ліній жінки хворіли на рак. То ж я завжди слідкувала за цим. Мені пощастило. Моя ракова клітина виявилася неагресивною і діагностували її дуже рано. Тому хіміотерапія непоказна. Сьогодні я почала місячний курс радіотерапії. Це має бути набагато лагідніше», — написала Молчанова.

Наразі вона із донькою перебуває у Німеччині.

«На початку було важко ділитися цією новиною, але я вдячна кожному, хто підтримував. І коли людина пише мені: «Записалась на чекап» або «Сьогодні зробила мамографію, все чисто», я чомусь відповідаю «Дякую». Тож, будь ласка, запишіть себе і рідних на огляд. І не чекаючи на результати, живіть життя уважніше, ніж вчора», — закликала артистка.

Нагадаємо, американська акторка та модель Олівія Манн, яка перенесла складну операцію через агресивний рак молочної залози, розповіла, що маскує свої шрами.

У актриси Шеннен Догерті рак поширився на кістки

 

Джерело