В Мукачеві відбудеться Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс естрадної пісні

Зазначимо, що фестиваль-конкурс проходить онлайн.

 

Орієнтовно вже зареєстровано 240 заявок на вокал та до 1000 заявок на декоративно-прикладне мистецтво. Організатором виступає Український державний центр позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України, управління освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради – неповторний Мукачівський Центр дитячої та юнацької творчості.

До участі у фестивалі запрошуються солісти-вокалісти, дуети, тріо, вокальні ансамблі (склад до 10 учасників), колядницькі колективи, а також вихованці гуртків, студій декоративно – ужиткового, прикладного і образотворчого мистецтва віком від 5 до 21 року.

Конкурсна програма проводиться у номінаціях:

  • «Естрадний вокал»: солісти, дуети, тріо, вокальні ансамблі, музичні гурти, (до 10 учасників) ;
  • «Колядницькі колективи»;
  • «Декоративно-ужиткове мистецтво»;
  • «Образотворче мистецтво».

Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс естрадної пісні «Різдвяна зіронька» проводиться з метою виявлення і підтримки талановитих дітей та молоді, популяризація української сучасної пісні серед дітей та молоді світу, популяризація та впровадження нових форм музичного естрадного мистецтва, розвиток українського вокального естрадного мистецтва, української мови, культури, традицій; естетичний та духовний розвиток молодого покоління українців.

Карпатський об`єктив

 

Джерело