В IBF розповіли, як Усику зберегти чемпіонський пояс

Фото: Getty Images Усик має можливість залишити чемпіонські пояси в себе

Президент Міжнародної боксерської федерації Деріл Піплс пояснив усі сучасні правила захисту титулів.

Абсолютному чемпіону у надважкій вазі Олександру Усику можна буде не звільняти титул IBF. Про це розповів президент Міжнародної боксерської федерації Деріл Піплс.

Водночас функціонер назвав декілька умов для збереження поясу.

«Правило таке: у вашому контракті не може бути пункту, який гарантує вам реванш, який заважатиме обов’язковому захисту. Це не є секретом для промоутерів. Кожен більш-менш знає наслідки наявності цих положень. Ми вже йшли цією дорогою раніше.

Що стосується правил IBF, будь-який чинний чемпіон зможе попросити про виключення. Будь-який чинний чемпіон може попросити зробити виняток із будь-якого правила IBF.

Наразі бій Хрговича та Дюбуа не претендує на жодний титул, у цей момент. Я впевнений, що є люди, які ухвалюють рішення за лаштунками, перш ніж звернутися до мене з чимось.

Якщо команда Усика попросить зробити виняток, його буде передано до ради директорів IBF, і якщо рада його надасть, то, швидше за все, будуть застосовані особливі умови», — сказав Піплс в інтерв’ю boxingscene.

Нагадаємо, перемога Усика над Ф’юрі принесла йому абсолютне чемпіонство у суперважкій вазі. Бій пройшов усі 12 раундів. Українець здобув перемогу роздільним рішенням суддів — 115:112, 114:112, 113:114.

Раніше промоутер Ф’юрі передбачив для Усика одразу кількох чемпіонських титулів.

 

Джерело