В IBF прокоментували відмову Усика від титулу

Фото: Getty Images Олександр Усик більше не чемпіон світу за версією IBF

У Міжнародній боксерській федерації запевняють, що українець сам прийняв таке рішення.

Олександр Усик сам прийняв рішення відмовитись від титулу IBF. На українця не чинилося жодного тиску і заява про звільнення поясу стала абсолютною несподіванкою для організації. Про це заявили в Міжнародній боксерській федерації.

В IBF також подякували українському чемпіону світу та побажали успіхів у подальшій кар’єрі.

«Президент IBF Деріл Піплз отримав повідомлення про те, що Олександр Усик відмовляється від титулу чемпіона світу за версією IBF у надважкій вазі.

Усик висловив свою вдячність IBF, особливо за можливість стати абсолютним чемпіоном у двох вагових категоріях. Для IBF було великою честю бачити Олександра Усика своїм чемпіоном, і вона бажає йому подальших успіхів.

Даніель Дюбуа, колишній тимчасовий чемпіон світу IBF у надважкій вазі, 26 червня отримав повідомлення про те, що його визнано чемпіоном світу в надважкій вазі з негайним набуттям чинності. IBF отримала запит на перший захист Дюбуа титулу в надважкій вазі проти Ентоні Джошуа», — сказано в повідомленні організації.

Нагадаємо, раніше Олександр Усик повідомив, що звільняє титул IBF, для проведення бою між Даніелем Дюбуа та Ентоні Джошуа. Після цього Дюбуа став повноправним чемпіоном світу і проведе перший захист титулу у бою, який відбудеться в Лондоні 21 вересня 2024 року.

 

Джерело