В Харкові зростає кількість загиблих внаслідок удару по «Епіцентру» — Події

В Харкові зростає кількість загиблих внаслідок удару по "Епіцентру" - Події

Фото: t.me/synegubov/9717

У Харкові другу добу тривають пошуково-рятувальні роботи на місці ракетного удару росіян по будівельному гіпермаркеті. Станом на 16:11 26 травня кількість загиблих зросла до 16 осіб. Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

— На жаль, кількість загиблих внаслідок удару по «Епіцентру» зросла до 16 людей — написав він.

Над усуненням наслідків обстрілів працює профільний штаб, задіяно близько 200 рятувальників.

Також у Національній поліції повідомили, що відомо про 43 постраждалих, з яких 13 жінок і 30 чоловіків.  Безвісти зниклими вважаються 17 громадян, з яких дев’ять чоловіків і вісім жінок. З 13 вилучених з-під завалів тіл ідентифіковані три особи, з яких одну особу ідентифікували за допомогою експрес-аналізу ДНК. На даний час відібрано 14 зразків букального епітелію у родичів зниклих безвісти.

25 травня російські війська атакували харківський гіпермаркет «Епіцентр» за допомогою двох бомбардувальників КАБ. У момент авіаудару у будівлі перебувало близько двохсот людей. В результаті загинули щонайменше 13 людей, понад 40 отримали поранення. На місці продовжуються рятувальні роботи, рятувальники шукають решту людей, які зникли безвісти. Після атаки на гіпермаркет російські війська завдали ракетних ударів по житлових районах у центрі Харкова. В результаті 25 людей, усі мирні жителі отримали поранення, серед них 13-річний підліток.
Джерело