В чому полягають деякі особливості тюнінгу Ауді RS6

Автомобілі німецької марки Ауді RS6 є спортивними версіями звичайного седана Audi A6 та відрізняються більш високими динамічними характеристиками – до швидкості в 100 км даний суперкар розганяється всього лиш за 3,6 секунди. Водночас якісно проведений тюнінг рс6 сприяє покращенню технічних характеристик автомобіля, який стає швидшим, потужнішим та ефективнішим. Завдяки тюнінгу суттєвих змін можуть зазнати зовнішні параметри автомобіля чи внутрішнє оформлення його салону. На кінцевий результат тюнінгу безпосередньо впливають якісні показники запасних частин, окремих деталей та витратних матеріалів, які можна замовити та придбати на сайті спеціалізованого сервісу Adrenalin Drive.

Щодо яких вузлів та агрегатів Ауді RS6 проводиться тюнінг

Починаючи з 2002 року німецькою компанією випущено чотири модифікації спортивних автомобілів RS6, в тому числі в 2002-2004 роках здійснювався випуск седана та універсала Avant RS6 (C5), в 2008-2010 роках — седана RS6 (C6), в 2013 році розпочався випуск універсала RS6 (C7), в 2019 році – універсала RS6 (C8). До кожної з зазначених моделей авто під час тюнінгу потрібно використовувати нові оригінальні комплектуючі. Зокрема, тюнінг:

  • двигуна проводиться з використанням оригінального блока циліндрів, колінчастих валів, форсунок, поршнів та шатунів, клапанів та систем впорскування паливно-повітряної суміші;
  • системи підвіски та трансмісії забезпечується шляхом встановлення нових стабілізаторів, пружин, важелів, коробок зчеплення та АКПП диференціалів та койловерів;
  • тормозної системи пов’язаний з заміною колісних дисків, задніх та передніх супортів, тормозних колодок тощо.

Окремі деталі, обладнання та оздоблювальні матеріали використовуються для стайлінгу – робіт, покликаних докорінно покращити екстер’єр автомобіля та інтер’єр салону транспортного засобу. Проведення стайлінгу авто дозволяє зробити його більш унікальним та пізнаваним та водночас сприяє підвищенню рівня комфорту для водія та пасажирів.

Деякі з стадій проведення тюнінгу німецьких авто

Однією з перших стадій докорінного покращення технічних характеристик автомобіля, за інформацією сайту shop.a-drive.com.ua, є проведення чіп-тюнінгу шляхом заміни програмного забезпечення для ЕБУ. Внесення змін до електронного блоку керування без заміни та встановлення нових деталей дозволяє збільшити показники потужності двигуна Ауді RS6 на 10-15 відсотків у порівнянні з заводськими параметрами.

Завдяки третій стадії тюнінгу технічні характеристики автомобіля відповідають серйозним гоночним кондиціям, завдяки яким авто може приймати участь у професійних ралі. Остання, четверта стадія тюнінгу, може проводиться до безкінечності, адже меж досконалості, які відомо не існує.