В чому особливості та переваги продукції швейцарського бренду Sika

Продукція швейцарського виробника будівельної хімії Sika використовується чи не в кожному великому будівельному проекту, що реалізується на теренах Європи чи США, адже компанія є провідним виробником матеріалів, що використовуються під час ремонтних чи будівельних робіт. Головною перевагою продукції швейцарського бренду є поєднання низької ціни, надійності, безпечності та новітніх технологічних розробок. Висока якість продукції компанії Sika забезпечується завдяки власним дослідницьким центрам та лабораторіям, що здійснюють контроль на всіх стадіях виготовлення матеріалів, значну частину яких можна придбати на сайті SikaBud – офіційного представника компанії на теренах України.

Які види продукції виробляються компанією Sika

Продукція швейцарської компанії Sika повсюдно використовується у будівництві та ремонті, що пов’язаний з великими комерційними та муніципальними об’єктами та приватним житловим будівництвом. Будівельні матеріали швейцарського бренду відрізняються довговічністю та стійкістю до впливу агресивних середовищ та представлені різноманітними за складом та функціональністю, включно з:

  • сумішами для гідроізоляції, гідроізоляційними плівками та мембранами;
  • сухими розчинами та клейовими сумішами, що використовуються для цегляної кладки, для облаштування бруківки чи керамічної плитки;
  • силіконовими сумішами, грунтовками, герметиками та розчинниками.

Будівельні та ремонтні матеріали компанії виготовлені на польських, французьких, швейцарських та німецьких заводах, тому їхня якість відповідає всім європейським стандартам.

Окрему групу товарів швейцарського бренду представляють засоби автомобільної хімії, включно з спреєм та воском для антикорозійного захисту кузова авто та його внутрішніх систем, герметиками та клейовими сумішами, які використовуються під час монтажу автомобільного скла, засобів для очищення та підтримання чистоти в салоні транспортного засобу.

В чому переваги продукції швейцарського бренду

Суміші, клеї, герметики та інші будівельні матеріали швейцарського бренду Sikа, які можна придбати на сайті інтернет-магазину sikabud.com відповідають вимогам європейських та світових стандартів екологічності, є напрочуд довговічними та надійно виконують свої функції впродовж багатьох років. Завдяки відмінним якісним характеристикам продукції Sikа їй віддають перевагу потужні будівельні компанії та приватні забудовники.

На сайті інтернет-магазину представлена тільки оригінальна продукція швейцарського бренду, включно з автохімією, товарами для гідроізоляції та будівельними сумішами, які можна замовляти як оптовими партіями, так і вроздріб.