Усик повернувся на передову підбадьорювати воїнів — Клімас

Фото: Getty Images Усик подався підтримати українських воїнів

Менеджер чемпіона WBA, WBO, IBO та IBF у надважкій вазі розповів, чому зараз неможливо організувати бій із Ф’юрі.

Олександр Усик не готується зараз до поєдинку та не проводить тренувань. Про це розповів менеджер чемпіона WBA, WBO, IBO та IBF у надважкій вазі Егіс Клімас. За словами функціонера, український боксер вирушив на фронт, де підтримує наших воїнів у боротьбі із кремлівськими окупантами.

Саме тому команда Усика і відмовилася від пропозиції Ф’юрі провести бій за звання абсолютного чемпіона у грудні. Однак Клімас сподівається, що поєдинок відбудеться у лютому наступного року.

«Усик хоче провести об’єднавчий бій. Сподіваюся, Тайсон прийме рішення, і якщо не буде виправдань з його боку, ми приїдемо у лютому і поб’ємось.

Ми витратили багато часу на підготовку до другого бою з Джошуа. Нам знадобилося, можливо, три з половиною чи чотири місяці. Після бою Олександр повернувся до України.

Поки що він повернувся на передову. Він пішов підбадьорювати військових. Ми знаємо, що країна воює. Це справді боротьба. Це не бокс, він має свій фонд. Він допомагає багатьом людям. Він виконує свій обов’язок перед країною.

Тому не може підготуватися до бою. За тиждень-два він збирається виїхати з України та приїхати до США. Ми маємо деякі плани. Ми збираємось поїхати на конгрес WBO.

Після цього він може розпочати підготовку. Отже, це підводить нас до лютого. Я не збираюся нічого говорити про Ф’юрі. Я не думатиму про команду Ф’юрі. Має команду, має радників. Дозвольте їм працювати з ним», — цитує Клімаса Вoxing 24/7.

Нагадаємо, раніше в команді Ф’юрі розповіли, коли слід чекати на поєдинок за звання абсолютного чемпіона світу в надважкій вазі.

Джерело