Усик готовий битися, і він знає, як упоратися з Тайсоном — промоутер

Фото: Getty Images Олександр Усик та Олександр Красюк

Олександр Красюк розповів про переваги свого підопічного над британським володарем титулу WBC.

Олександр Усик готовий битися і перемагати Тайсона Ф’юрі. Так вважає промоутер українського боксера Олександр Красюк. На думку функціонера, попри всі вміння та перевагу у зрості британця, він в дечому поступається чемпіону світу за версіями WBA, WBO та IBF у надважкій вазі.

Красюк вважає, що багатий любительський досвід українця — ключ до успіху у майбутньому поєдинку за звання абсолютного чемпіона світу.

«Знаєте, розміри не грають особливого значення, більше того в боксі. Багато хто, враховуючи Дерека Чісору, вірить, що габарити багато значать. Але мій досвід і відчуття говорять мені, що головне — не розміри, а навички, налаштування, психологія, боксерський IQ. Ось що приводить тебе до перемоги.

Тайсон Ф’юрі має все: боксерський IQ, навички, швидкість, роботу ніг, досвід, він знає, як імпровізувати в ринзі, і у нього є габарити. У Усика є все те саме, крім габаритів. Але він має дещо з минулого: екстраординарний любительський досвід.

Тому коли я говорю з ним, я не бачу в його очах жодних вагань. Усик цілком готовий битися, і він знає, як упоратися з Тайсоном. Тож щодо цього бою я почуваюся впевненим та розслабленим. Мене турбує лише те, щоб ми влаштували цей поєдинок», — сказав Красюк у коментарі Boxing News.

Раніше промоутер Олександра Усика назвав причини провалу Ф’юрі у поєдинку проти Нганну.

 

Джерело