Уряд затвердив особливий порядок зарахування до вишів дітей з окупованих та прилеглих до зони бойових дій регіонів

Кабмін схвалив механізм, що допоможе контрактникам, які втратили платоспроможність, продовжити навчання.

Кабінет міністрів затвердив особливий порядок зарахування до вишів дітей з окупованих та прилеглих до зони бойових дій регіонів.

Якщо немає документа, що посвідчує особу, або військово-облікового документа, дитину зарахують на підставі свідоцтва про народження з подальшим письмовим зобов’язанням оформити необхідні документи.

Також уряд схвалив механізм, що допоможе контрактникам, які втратили платоспроможність, продовжити навчання.

«На сьогоднішньому засіданні Уряд затвердив особливий Порядок зарахування до вишів вступників з окупованих та прилеглих до зони бойових дій регіонів.
У разі відсутності документа, що посвідчує особу, або військово-облікового документа, зарахування відбудеться на підставі свідоцтва про народження з подальшим письмовим зобов’язанням оформити необхідні документи.

Також за дорученням Президента Уряд схвалив механізм, що допоможе контрактникам, які втратили платоспроможність, продовжити навчання. Таких випадків сьогодні багато. Студенти накопичують борги, а заклади вищої освіти залишаються без фінансових ресурсів.

Ми ухвалили порядок виділення з резервного фонду держбюджету коштів для компенсації вишам вартості навчання студентів. Він стосується тих родин, чий середньомісячний дохід на особу не перевищує розміру мінімальної зарплати. Загалом на виплату компенсацій передбачено майже 87 млн грн», — повідомив очільник уряду Денис Шмигаль. 

Джерело