УПЛ: Рух обіграв Ворсклу, Дніпро-1 не впорався з Інгульцем

У чемпіонаті української футбольної Прем’єр-ліги відбулися два матчі восьмого туру.

Дніпро-1 втратив перші очки у чемпіонаті України. Переможну ходу команди зупинив один із аутсайдерів – Інгулець. Команди видали результативний матч у восьмому турі УПЛ, який завершився результативною нічиєю 2:2.   У номінальних господарів голи забивали Адамюк та Пихаленок, на що гості відповіли дублем у виконанні Смолякова. Дніпро-1 продовжує лідирувати у чемпіонаті, маючи в активі 19 очків, проте тепер дніпрян може наздогнати Шахтар, у якого 16 пунктів та гра в запасі. Інгулець на 14 місці із чотирма пунктами.       УПЛ. 8-й тур.   Дніпро-1 – Інгулець – 2:2   Голи: Адамюк, 45+1, Пихаленок, 68 – Смоляков, 55, 66   Попередження: Ченбай, 75, Кучер, 82   Дніпро-1: Юрчук – Амаш, Сваток, Логінов (Громов, 59, Балулі, 80), Адамюк (Танчик, 70) – Рубчинський (Назаренко, 59), Сарапій – Бланко (Когут, 81), Пихаленок, Гуцуляк – Довбик.   Інгулець: Кучер – Саків, Ченбай, Павлов, Сидоренко – Кучеренко – Смоляков (Кравчук, 76), Клименко (Марусич, 85), Кухарук, Нагієв (Одарюк, 76) – Запорожець (Коробенко, 90+2).     Тим часом, ніяк не може знайти своєї гри полтавська Ворскла. У восьмому турі підопічні Віктора Скрипника знову програли. Цього разу вдома львівському Руху 0:1. Єдиний м’яч у середині першого тайму забив Довгий. Таким чином Рух наздогнав полтавців у турнірній таблиці. В обох команд по сім очок і 10-11 рядок.       УПЛ. 8-й тур   Ворскла – Рух – 0:1   Гол: Довгий, 28   Попередження: Козиренко, 86 – Сапуга, 16, Таллес, 17, Кітела, 60, Рунич, 88   Ворскла: Різник, Зайков, Пердута, Скляр, Олійник (Челядін, 72), Степанюк (Козиренко, 72), Сефері, Чеснаков, Кравець, Марлісон (Річардс, 84), Юрченко.   Рух: Паньков, Кітела, Дідик, Слюбік, Лях, Таллес (Притула, 85), Сапуга, Довгий, Климчук (Карабін, 85), Мисик (Бойчук, 58), Соломон-Отабор (Рунич, 71).       Зазначимо, що обидва поєдинки було перервано на 22 хвилині через повітряну тривогу, оголошену в Україні.   Раніше стало відомо, що через небезпеку обстрілу з боку російських військ УПЛ ухвалила рішення перенести матч восьмого туру між Динамо та Металістом.