Укренерго наказав обмежити електропостачання по усій Україні

Обмеження для усіх категорій споживачів необхідні для зменшення навантаження на мережу.

Для усунення наслідків терористичних атак з боку Росії, Укренерго наказав обмежити електроспоживання по усій території України. Про це повідомляється на Facebook-сторінці Укренерго.

Зранку Укренерго надав операторам розподільчих мереж обсяг для застосування графіків обмеження електропостачання для промислових споживачів по усій території України.

В Києві, а також Київській, Чернігівській, Черкаській й Житомирській областях було додатково надано обсяги для застосування графіків обмеження потужності.

«Вимушені обмеження також стосуватимуться побутових споживачів у Центральному (Київ, Київська, Чернігівська, Черкаська та Житомирська області) та Північному (Сумська, Харківська та Полтавська області) регіонах країни, мережі яких найбільше постраждали цього тижня», — додає Укренерго.

Як поясняє Укренерго обмеження для усіх категорій споживачів необхідні для:

зменшення навантаження на мережу;

забезпечення сталого балансування енергосистеми;

уникнення повторних аварій.

«Такі заходи дають можливість енергетикам якомога швидше відновити ушкоджені енергооб’єкти, балансувати систему та забезпечувати енергоживленням всіх споживачів», — додає Укренерго.

Раніше ми писали, у Києві продовжуються відключення електроенергії.

Також повідомлялося, що графіки стабілізаційних відключень більше не актуальні, будуть застосовані більш жорсткі й тривалі відключення.

Джерело