Український виконавець Позитив розповів, чи готовий піти на фронт

Фото: instagram.com/positiff Співак зізнався, що сам пішов у військкомат

Артист зазначив, що не боїться призову, і готовий захищати країну зі зброєю в руках, як тільки він знадобиться у війську.

Український співак Олексій Завгородній, більш відомий під псевдонімом Позитив, зізнався, чи готовий він захищати Україну зі зброєю в руках.

Зокрема, в інтерв’ю УНІАН артист розповів, що з початком повномасштабного російського вторгнення вступив до тероборони, а потім дуже довго стояв у черзі. Пізніше музиканту сказали, що людей достатньо і він має займатися своїми справами.

«У перший місяць повномасштабного вторгнення я пішов у місцеву тероборону. Стояв у черзі дуже довго. Мене впізнали, здивувались і сказали, що людей вистачає, а мені краще займатися своєю справою. Те ж саме мені сказали військові, коли я розповів їм цю історію. Вони наголосили на тому, що їм треба публічна допомога, щоб вгамувати паніку», — розповів він.

Позитив додав, що вже пройшов медичне обстеження і став на облік. Він також зазначив, що пройшов певну підготовку для армії.

«Потім ми поїхали в Хмельницьку область робити заходи для дітей-переселенців. Вже там я пішов у місцевий військкомат і пройшов комісію. В мене є документ, що я стою на обліку. Якщо призвуть, треба буде піти. Я був на полігонах і вже більш-менш навчений збирати автомат і стріляти. Всім раджу все-таки пройти повну військову підготовку — зараз треба бути готовим до всього», — зауважив виконавець.

Раніше повідомлялося, що Олексій Завгородній зізнався, що довгий час страждає на психічні розлади, які виникли на тлі напруженого робочого графіка.

Позитив розповів, на чому заощаджує під час війни

Джерело