Українська оперна співачка Олена Гребенюк уперше виходить заміж

Фото: instagram.com/helengreb Співачка виходить заміж

Про весілля Олена поки не задумується, адже вважає це не на часі. Коханий зірки працює автодорожником.

Відома українська оперна співачка Олена Гребенюк зізналася, що вперше виходить заміж. Радісною новиною вона поділилася в інтерв’ю для проекту ТСН Наодинці.

Відомо, що зі своїм обранцем вона познайомилася на Великдень під час повномасштабного вторгнення.

«Я запросила його посвятити паску. Ми жили в одному домі багато років, але не бачилися. Мабуть, він мене знав, а я не бачила. Спільний друг нас познайомив», — пригадала зірка.

Співачка також поділилася, що її молодший обранець, якого звуть Ярослав, працює автодорожником.

«Він молодший мене. Він — автодорожник. Мені здається, він з категорії чоловіків, котрі можуть все. Він може забити цвях, попрати, зробити поїсти. Тому я можу прийти додому, і в мене є вечеря. Я для себе колись вирішила, що чоловік повинен вміти все, бо в мене така професія, що я ж можу щось не встигнути», — додала Олена.

Через деякий час коханий оперної діви освідчився їй, і вона відповіла взаємністю. Закохані з’їхалися і вже вісім місяців живуть разом. Однак про заміжжя Гребенюк поки що не думає, оскільки вважає, що це ще не на часі.

«Мені вже зробили пропозицію, але ми вирішили відкласти, бо зараз недоречно. Але пропозицію прийняла. Я офіційно наречена. Про весілля я вже якось мріяла у своєму житті і більше не хочу. Усе складеться так, як складеться. Я колись дуже мріяла про весілля і потім згодом мого коханого не стало. Нічого не віщувало, що його не стане, але не стало», — резюмувала оперна співачка.

Раніше повідомлялося, що співачка TAYANNA, яка рідко ділиться подробицями особистого життя, зізналася, що її серце більше не вільне. 

Зірка Пліткарки Ед Вествік вдруге одружився

Джерело