Українку змусили сидіти поряд з росіянкою на Міс Всесвіт

Фото: instagram.com/usanova.life Національний костюм для конкурсу краси

Міжнародний конкурс Міс Всесвіт 2023 відбудеться 18 листопада 2023 року в Сан-Сальвадорі.

Організатори конкурсу краси Міс Всесвіт у Сальвадорі представницю України змусили сидіти поруч з росіянкою. Відповідні кадри з’явилися в акаунті змагань в Instagram.

На опублікованих кадрах можна побачити, як Ангеліна Усанова геть не в захваті від такого «сусідства» і обурена вчинком організаторів заходу. В той час, коли всі довкола привітно усміхалися, українка с насупленим виразом обличчя дивилася у підлогу, і уникала повороту в бік росіянки, яка сиділа поруч.

Чому саме так організатори події розподілили учасниць — невідомо, однак представниця України на конкурсі краси розповіла, що не спілкується з мешканкою країни-агресора.

 instagram.com/missuniverse  

«Представниця Росії не проявляє ніякого інтересу зі мною спілкуватися. Крім того, ми перебуваємо на різних поверхах, в різних групах і маємо абсолютно різні плани в день. Тому ми взагалі не бачимося», — сказала Усанова в Instagram.

Крім того, Ангеліна Усанова представила свій національний костюм для конкурсу в Сальвадорі. Вона предстане в образі Берегиня-мати.

Блакитна тканина костюма є символом мирного, тихого неба без ракет. Білий і молочний кольори — символи миру. Синій і жовтий — кольори прапора України. Золоті елементи на костюмі — це броня, що символізує силу кожної української матері, що захищає своїх дітей. Тіло маленького янголятка — символ безцінного життя кожної дитини.

Також зазначається, що при виготовленні костюма було використано 30-35 метрів шифону та органзи. Зверху тканини надруковано принт у вигляді хмар та синього неба. Деякі елементи костюма були розроблені та надруковані на 3D принтері. Для прикраси костюма використано близько 45 000 каменів.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от МІС ВСЕСВІТ — УКРАЇНА (@missukraine_universe)

Раніше повідомлялося, що Ангеліна Усанова, яка цього року представить нашу країну на конкурсі краси Міс Всесвіт, зізналася, що хотіла вчинити самогубство.

Відома представниця України на конкурсі краси Міс Всесвіт-2023

Джерело