Україна консультується з партнерами щодо реформи податкової системи

Переговори йдуть з МВФ та з іншими міжнародними фінансовими партнерами. Фото: businessworld.in

Україна спільно з Міжнародним валютним фондом та іншими міжнародними партнерами проводить консультації на предмет того, яким чином модифікувати податкову систему. Про це заявив заступник керівника Офісу Президента України Ростислав Шурма під час Київського міжнародного економічного форуму, передає «Укрінформ».

«Сьогодні доволі активно йдуть переговори з МВФ та з іншими міжнародними фінансовими партнерами на предмет того, як ми можемо модифікувати нашу податкову систему для двох цілей. Перше — для того, щоб ми були конкурентно здатними з нашими сусідами. Друге — щоб побудувати таку модель, яка призведе до культури сплати податків», — сказав Шурма.

Він також зазначив, що на період післявоєнної відбудови у податковому плані у нас мають бути доволі хороші інвестиційні умови.

Шурма наголосив, що тільки після того як влада завершить ці дискусії з міжнародними партнерами, лише тоді можна буде повертатись у публічну площину обговорення нової податкової системи.

«Як тільки ми закінчимо з ними (міжнародними партнерами — ред.) цю дискусію, ми повернемось у публічну площину і зможемо озвучити, якою буде нова податкова система після перемоги», — сказав Шурма.

Джерело