У Токіо представили автомобілі майбутнього

Фото: Subaru На Токійському автосалоні представили транспортні засоби нового покоління

Цього року автосалон у Токіо проходить вперше після пандемії COVID-19 і зібрав рекордні 475 компаній-учасниць.

В Японії на Токійському автосалоні представили летючі автомобілі та футуристичних роботів, здатних перевозити людей верхи на собі. Про це повідомляє Kyodo.

Так, автовиробник Toyota представила концепт-кар Lexus із запасом ходу близько 1 тис км, який планує випустити до 2026 року.

 Скріншот
Lexus LF-ZC  

У свою чергу Honda Motor продемонструвала Cruise Origin, безпілотний електромобіль, розроблений разом із General Motors та її дочірньою компанією Cruise LLC. Цей автомобіль, без водійського сидіння і керма, буде використовуватись для служби таксі без водіїв, яку компанії планують запустити в Токіо у 2026 році.

 Скріншот Cruise Origin  

Nissan Motor Co презентувала концепт повністю електричного розкішного мінівена Nissan Hyper Tourer працює на повністю твердотільних батареях і оснащений технологією повністю автономного водіння.

Система штучного інтелекту автомобіля може відстежувати біометричні дані водія та автоматично змінювати кондиціонер і освітлення відповідно до його настрою. У режимі автономного водіння передні сидіння можуть повертатися на 360 градусів, що дозволяє пасажирам на передніх і задніх сидіннях спілкуватися віч-на-віч.

 Скріншот
Nissan Hyper Tourer   

Корпорація Subaru представила концепт Subaru Air Mobility — літаючого автомобіля, що знаходиться в стадії розробки. За словами президента компанії Ацуші Осакі, транспортний засіб довжиною шість метрів і шириною 4,5 метра може використовуватися для перевезень у віддалених районах.

 Скріншот
Subaru Air Mobility   

Компанія Suzuki Motor, яка співпрацює з компанією SkyDrive Inc у виробництві літаючих автомобілів, представила модель транспортного засобу, який планує почати виробляти наступної весни.

Виробник американських гірок Sansei Technologies показала SR-02, чотириногого робота, який може ходити як слон і перевозити до чотирьох осіб. За словами представників компанії, робот довжиною близько 3,6 метра і висотою близько 2,1 метра слугуватиме атракціоном у парках розваг.

Раніше повідомлялося, що італійський виробник кузовів Ares Modena представив новий проєкт на базі BMW Z4 (E85) — Wami Lalique Spyder.

Nissan представив сімейний електромобіль

Джерело