У Рожищенській багатопрофільній лікарні працює лікар-уролог з Харкова

З появою у медичному закладі нового лікаря-уролога, спектр медичних послуг, які віднедавна можна отримати у лікарні, розширився.

З перших хвилин робочого дня біля кабінету лікаря Олександра Мазурика вишикувалося до десятка хворих, які схвально відгукувалися про медика-переселенця та проведені ним оперативні втручання.

Олександр Мазурик — наш земляк, родом з села Пожарки, де проживає його мама Марія Марківна. Покинув малу батьківщину у шістнадцять літ, коли поїхав у Куп’янськ Харківської області навчатися у медичне училище.

У 2004 роцi закiнчив Харкiвський державний медичний унiверситет. Відтоді почалася його професійна лікарська практика як уролога.

За майже два десятки літ роботи у медичних закладах Харкова, Олександр Мазурик здобув добру славу серед пацієнтів за відмінні професійні навики та бажання допомогти кожному, хто до нього звертався за допомогою. Завжди намагався впроваджувати у свою медичну практику нові розробки та технології. Він сповна віддавався улюбленій справі, а душевний спокій знаходив у теплій і щирій родинній атмосфері (разом з дружиною, теж лікарем, виховують дві доньки шкільного віку).

Розмірене життя та плани на майбутнє враз перекреслила повномасштабна війна.

Після сімдесяти днів в окупації, коли довелося сидіти в підвалах, у холоді, без світла, води, хліба, родині медика вдалося евакуюватися.

— Все, що нажили за двадцять вісім років у Харкові, довелося вмістити у багажник автомобіля, — каже Олександр Анатолійович. — Коли приїхали на малу батьківщину, у Пожарки, зітхнули з полегшенням, що знаходимося у відносній безпеці. Тут мамине добре слово і підтримка родини. Правда, ще кілька тижнів відходили морально, звикали до тиші. А зрештою взялися облаштовувати своє життя по-новому.

Спочатку Олександр Мазурик працевлаштувався у медичному центрі «Боголюби», а через два місяці його привітно прийняли і у Рожищенській багатопрофільній лікарні.

— Я вдячний головному лікарю Віктору Редзію, що надав мені можливість працювати, — зазначив медик.

Олександру Анатолійовичу вдалося вивезти з Харкова власне обладнання для проведення ендоскопічних операцій, тож нині використовує його у своїй роботі.

Лікар-уролог вищої категорії Олександр Мазурик займається лiкуванням хвороб сечостатевої системи, сечокам’яної хвороби, аномалiї розвитку сечостатевої системи, проводить узд сечовидільної системи та простати, ендоскопічні та лапароскопічні операції.

— За неповні два місяці роботи провів уже близько двох десятків ендоскопічних операцій, розхідні матеріали для проведення яких надає медичний заклад. Пацієнтів вистачає, були у мене навіть люди з Харкова, Полтави, Львова, — говорить Олександр Мазурик. — Я задоволений, що можу займатися улюбленою справою і допомагати людям.

Рожищани ж натомість отримали можливість успішного лікування хвороб урологічного спектру як за допомогою консервативного, так і оперативного втручання на базі місцевого лікувального закладу.

Джерело