У реванші Усик переможе Ф’юрі ще більш переконливо — чемпіонка світу

Фото: Getty Images Олександр Усик переміг Тайсона Ф’юрі у бою за титул абсолютного чемпіона

Володарка титулів IBF та WBO у другій найлегшій вазі Еллі Cкотні та ексчемпіон світу Джордж Гроувс дали прогноз на другий поєдинок між українцем і британцем.

У Тайсона Ф’юрі немає жодних шансів перемогти Олександра Усика у реванші. На цьому зійшлися володарка титулів IBF та WBO у другій найлегшій вазі Еллі Cкотні та ексчемпіон світу Джордж Гроувс.

Імениті спортсмени, коментуючи у студії Sky Sports Boxing перший поєдинок українця і британця заявили, що Ф’юрі вже не той яким був ще кілька років тому.

Нині ж Тайсон з усіх сил намагався перемогти у поєдинку, утім Усик був значно сильнішим, і у реванші здолає Ф’юрі ще більш впевнено.

— Не думаю, що Усик закінчить кар’єру, хоча він міг би це зробити, він вже досягнув всього. Але я думаю, що він знову битиметься. Чому б і ні? Думаю, що люди з оточення Ф’юрі переконають його зробити це знову.

Я не думаю, що Ф’юрі хоче піти з боксу, і які тоді альтернативи? Чи хоче він битися з Джошуа? Тепер раптом люди дуже захопилися Джошуа. Відбулась зміна в ментальності, коли раніше переможець цього бою був очевидний для всіх. Ф’юрі легко переміг би. Але тепер є люди, які ставлять на Джошуа в цьому бою.

— Якби вони провели реванш негайно, то хто б виграв? Якби Ф’юрі зміг повторити те, що він робив у середині поєдинку, він би зміг помститися?

— Ні, Усик виграє знову, — сказав Гроувс.

«Я думаю, що Усик переможе ще більш переконливо. Вся справа у ментальності.

Згадайте, наскільки гарним ментально був Ф’юрі кілька років тому, він покладався на те, щоб залізти у вашу голову.

Тієї ночі він боровся, бився але він знав, що не зможе залізти у його голову. Я думаю, що Усик був у його голові тієї ночі. Він вийде у ринг знову з тим, хто його побив. Що це дасть?» — додала Скотні.

Нагадаємо, Олександр Усик переміг Тайсона Ф’юрі роздільним рішенням суддів і став першим з 1999 року абсолютним чемпіоном у суперважкій вазі.

Раніше стало відомо, коли пройде реванш Усика і Ф’юрі.

 

Джерело