У прифронтових громадах Дніпропетровської області ввели заборону на продаж алкоголю

Йдеться про частину громад Криворізького району.

У прифронтових громадах Дніпропетровської області 10 жовтня ввели заборону на продаж алкоголю. Йдеться про частину громад Криворізького району. Про це повідомляє начальник Криворізької військової адміністрації Олександр Вілкул.

«Спільним рішенням Обласної військової адміністрації та військового командування запроваджено повну заборону на продаж алкоголю, включаючи пиво, вино та слабоалкогольні напої в роздрібній торгівлі та громадському харчуванні на території Апостолівської, Гречаноподівської, Зеленодольської, Карпівської, Нивотрудівської, Широківської ТГ Криворізького району та в Інгулецькому районі міста Кривий Ріг з 10 жовтня 2022 року», — йдеться у повідомленні.

За словами Вілкула, в інших громадах Криворізького району та районах Кривого Рогу продовжує діяти заборона на продаж алкоголю людям у військовій формі.

Очільник Криворізької військової адміністрації звернувся до представників бізнесу із закликом порахувати, що їм вигідніше: дотримуватися цієї заборони або повної заборони на продаж алкоголю.

Джерело