У Полтаві водій автобуса став власником джекпоту

Фото: pixabay.com Водій автобусу виграв 190 тисяч гривень

Водію автобуса з Полтави пощастило виграти 190 000 гривень. Частиною виграшу він поділиться зі своїми дітьми.

У Полтаві водій автобуса на ім’я Геннадій Вікторович вдруге став володарем джекпоту. Про це повідомляє прес-служба оператора державних лотерей МСЛ.

Зокрема, 53-річний чоловік розповів, що кожного разу дотримується певного ритуалу, але зі зрозумілих причин не розголошує його.

«У мене було багато і більш дрібних виграшів — гроші, пилосос, багато іншої дрібної побутової техніки. Щодо мого секретного ритуалу — я не готовий його розкривати. Але, скажу одне — я купую по 10 лотерейних білетів на тираж і я впевнений, що колись виграю джекпот», — сказав він.

Геннадій також розповів про перший виграш, в якому йому вдалося виграти суму, еквівалентну вартості автомобіля.

«Одного разу мені наснився сон, в якому я купив лотерею-стирачку і виграв головний приз — автомобіль. Зранку я вирушив на точку продажу лотерей, щоб перевірити білети Лото-Забава та купити стирачку, в якій розігрується автомобіль. Виявилось, що автомобілів у стирачках не розігрують, але я вирішив придбати декілька білетів і перевірити свою удачу. Стираю білети, а до мене звертається продавець лотерей: «Вітаю, ви виграли великий приз у Лото-Забава» і показує суму на лотерейному терміналі — виявилось, що ця сума еквівалентна вартості авто, яке розігрувалось у цій лотереї».

Щодо планів на нещодавно виграні 190 000 гривень, водій автобуса поділився, що на ці гроші він планує зробити кілька покупок для свого дому і поділитися частиною коштів з дітьми.

Раніше повідомлялося, що в Польщі 24-річний хлопець з Гданська влаштувався на роботу в банк, з якого вкрав майже 400 тисяч злотих і програв їх на ставках. 

Гравець виграв $348 тисяч прямо в аеропорту Лас-Вегаса

Джерело