У Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки конотопські рятувальники провели інтерактиви з молоддю

Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки. З цієї нагоди рятувальники  провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» для дітей всіх навчальних закладів міста.

Конотопські рятувальники спільно з представниками міжнародної організації UNICEF, при постійній підтримці The HALO Trust, Червоного Хреста, відділу молоді та спорту Конотопської міської ради, спеціаліста з безпеки в освітньому середовищі управління освіти Конотопської міської ради, групи піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій м. Ромни та  з постійними помічниками – юними рятувальниками, було проведено загальноміський захід.

Рятувальники провели навчально-виховну бесіду з дітьми про різноманітні надзвичайні ситуації. Особливу увагу було приділено ознайомленню з алгоритмом дій при виявленні підозрілих предметів на вулиці. Пояснили, що в такій ситуації необхідно попередити перехожих про можливу небезпеку, а головне в жодному разі не чіпати знахідку. Крім того, рятувальники звернули увагу на те, яким службам слід телефонувати у разі виникнення різних надзвичайних ситуацій.

Під час навчання фахівці міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій активно взаємодіяли з дітками, демонструючи різні аспекти протимінної безпеки. Представники Червоного Хреста  наглядно показали на тренувальному манекені, як надавати домедичну допомогу та надали практичні поради першої психологічної допомоги.

Разом з спеціалістом  в освітньому середовищі  Ольгою Решітько, діти розгадували загадки, із задоволенням виконували різноманітні вправи, переглянули мультфільм про супергероїв, що навчає правилам мінної безпеки.

Допомогою у проведенні заходу стали матеріали розроблені UNICEF Ukraine та наочні матеріали The HALO Trust.

 

.

Джерело