У Маямі заарештували фана, який називав Шакіру своєю дружиною

Фото: instagram.com/shakira Чоловік стверджував, що Шакіра — його дружина

Чоловік поширював у соціальних мережах численні пости про Шакіру, які були передані владі її службою безпеки.

Підозрюваний у переслідуванні, який стверджує, що Шакіра — його дружина, був заарештований біля її будинку в Маямі. Це сталося після того, як він нібито надіслав їй поштою подарунки — вино, шоколад та іграшки. Про це повідомляє Daily Mail.

Деніела Джона Валтьє взяли під варту в понеділок, 8 січня, і звинуватили за одним пунктом звинувачення в переслідуванні, йдеться в повідомленні про арешт.

56-річний уродженець Ель-Пасо, штат Техас, нібито поширював у соціальних мережах численні пости про Шакіру, які були передані владі її службою безпеки.

Перед тим, як його заарештували, він приїхав до будинку зірки на таксі. Чоловік був заарештований і з’явився в суді у вівторок, де заявив, що не міг виконати наказ триматися подалі від колумбійської співачки.

«Вона моя дружина. Я весь час із нею розмовляю», — сказав він судді.

Зазначається, що служба безпеки Шакіри попросила Вальтьє припинити надсилати їй подарунки і публікувати інформацію про неї в Інтернеті. Але вони занепокоїлися, коли помітили пост в Instagram, в якому він нібито хвалився відвідуванням будинку артистки в Майамі.

У вівторок, коли він з’явився в суді, прокуратура попросила взяти його під варту. Суддя наказав Вальтьєрі триматися подалі від Шакіри і не спілкуватися з нею, незважаючи на твердження підозрюваного, що вони одружені. Потім суддя подвоїв заставу до 100 000 доларів і наказав йому припинити надсилати посилки і намагатися розмовляти з Шакірою.

Відомо, що Вальтьє має кримінальне минуле, яке тягнеться з 1988 року, і був заарештований за звинуваченнями, включаючи наркотики, напад при обтяжуючих обставинах, водіння в стані алкогольного сп’яніння та сп’яніння у громадських місцях. За даними, востаннє його заарештовували в Ель-Пасо у 2019 році за скоєння злочину.

Раніше повідомлялося, що у колумбійському місті Барранкілья відкрили 6,5-метрову бронзову статую співачки Шакіри, яка виконує свій культовий танець живота.

Шакіра після звинувачень у несплаті податків заплатить штраф 7,3 млн євро

Джерело