У команді Усика назвали причини, здатні завадити бою з Ф’юрі

Фото: Getty Images Усик готовий до бою з Ф’юрі

Промоутер українського чемпіона світу Олександр Красюк розповів про погрози для поєдинку за звання абсолютного чемпіона.

Бій за звання абсолютного чемпіона світу в надважкій вазі може не відбутися. Про це заявив промоутер володаря титулів WBA, WBO та IBF Олександра Красюк.

За його словами, з боку Олександра Усика жодних проблем немає, і українець готовий до проведення поєдинку. Серед причин, які можуть зірвати двобій за звання абсолютного чемпіона, переважає позиція британського боксера.

«З боку Усика ми маємо повну згоду на цей бій, розуміння термінів підготовки. Напевно, як завжди, як у будь-якому тренувальному таборі можливі травми, які можуть відсунути дату поєдинку. Але ми знаємо професіоналізм, з яким команда підходить до підготовки. Тому ймовірність травм не настільки висока.

Що стосується Тайсона Ф’юрі, тут може бути набагато більше аргументів. По-перше, він може піти на пенсію. Він уже ходив рази три-чотири. По-друге, він так само може отримати травму. Проте травма Ф’юрі — це не лише тренувальний табір, а й поєдинок із Чісорою. По-третє, Ф’юрі може впертись і говорити про нездійсненні фінансові амбіції, які неможливо буде виконати, і тим самим уникатиме поєдинку з Усиком», — сказав Красюк на подкасті BoxOffice.

Раніше стала відома потенційна дата бою Усик — Ф’юрі.

Джерело