У Києві змінили типи та найменування семи закладів освіти: список

У столиці змінено типи та найменування семи закладів освіти. Зображення від Freepik

На пленарному засіданні сесії Київської міської ради більшістю депутатів 8 грудня було прийнято рішення про зміну типів та найменуваннь семи закладів освіти. Про це сказано на сайті Київміськради.

Як зазначив заступник голови КМДА, депутат Київської міської ради Валентин Мондриївський, зміна типів та найменувань закладів освіти забезпечить право мешканців здобувати освіту в мікрорайоні за місцем їх проживання.

«У зв’язку з інтенсивним введенням житлового будівництва протягом останніх років у столиці спостерігалось значне зростання кількості дітей. Необхідно забезпечити доступність до закладів освіти, а також створити комфортні умови для навчання школярів. Трансформація навчальних закладів здійснюється з урахуванням матеріально-технічної бази, кадрового потенціалу, результатів зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень відповідно до типу, профілю та спеціалізації закладів освіти, моніторингу мережі класів та їх наповнюваності, контингенту діточок дошкільного та шкільного віку, які зареєстровані та проживають на територіях обслуговування, закріплених за закладами освіти», – розповів Валентин Мондриївський.

У столиці змінено тип та найменування деяких закладів освіти, а саме:

Дарницький район:

  • середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №62 — гімназія №62 Дарницького району м. Києва. У складі гімназії буде функціонувати структурний підрозділ — початкова школа.

Голосіївський район:

  • спеціалізована школа I–III ступенів з поглибленим вивченням української мови тa літератури №87 імені О. П. Довженка – гімназія №87 міста Києва. У складі гімназії буде функціонувати структурний підрозділ – початкова школа;
  • школа I–III ступенів №150 міста Києва – гімназія №150 міста Києва. У складі гімназії буде функціонувати структурний підрозділ – початкова школа;
  • школа I–III ступенів №236 міста Києва – гімназія №236 міста Києва. У складі гімназії буде функціонувати структурний підрозділ – початкова школа;
  • спеціалізована школа І–ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури №260 міста Києва – гімназія №260 міста Києва. У складі гімназії буде функціонувати структурний підрозділ – початкова школа;
  • навчально–виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад «Барвінок» – початкова школа «Барвінок». У складі школи буде функціонувати дошкільний підрозділ.

Дніпровський район:

  • спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іспанської мови – суспільно-гуманітарна гімназія №176 імені Мігеля де Сервантеса Сааведри – ліцей №176 імені Мігеля де Сервантеса Сааведри.

Раніше ми писали, що у Києві перейменували один із закладів освіти у Дніпровському районі міста.

Джерело