У Києві можливі відключення електроенергії: коли і скільки часу не буде світла

У столиці можуть запровадити віялові відключення.

Як відомо, внаслідок ракетного удару РФ по Київській області вранці 15 жовтня значно пошкоджено об’єкт енергетичної інфраструктури. Через це у столиці можуть запровадити віялові відключення. Про це інформує ДТЕК Київські електромережі.

«Станом на 15 жовтня, з високою ймовірністю ці відключення відбудуться в пікові години — зранку до 13 години та ввечері з 18:00 до 23:00. Через складність пошкоджень інфраструктури, відключення можуть відбуватися більше, ніж 4 години. Точний термін відключення буде залежати від стану енергосистеми та розпоряджень НЕК Укренерго», — йдеться у повідомленні.

У компанії наголошують, список вулиць, котрих стосується відключення, буде розміщений на сайті та соцмережах ДТЕК Київські електромережі.

Аби не прийшлося вимикати світло, мешканців Києва закликають споживати електроенергію помірно – вмикати енергоємні прилади по черзі, а також максимально знизити споживання електроенергії ввечері з 18:00 до 23:00.

«Бізнес-клієнтів просимо обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів тощо», — зазначили у компанії.

Раніше ми писали, що у Києві та області можливі аварійні відключення електроенергії.

Додамо, що у ОП закликали обмежити споживання електроенергії мешканців Києва та ще чотирьох областей.

Джерело