У Кейт Міддлтон діагностували рак

Фото: Скриншот У Кейт Міддлтон рак

Принцеса Уельська проходить курс профілактичної хіміотерапії. Вона перебуває на ранніх стадіях цього лікування.

Принцеса Уельська Кейт Міддлтон повідомила, що у неї діагностували рак — вона проходить хіміотерапію. Звернення опубліковане на сторінці принца та принцеси Уельських у соцмережі X в п’ятницю, 22 березня.

За словами принцеси, ця новина для неї стала «величезним шоком».   «У січні я перенесла серйозну операцію на черевній порожнині в Лондоні, і тоді вважалося, що моє захворювання не було раковим… Операція минула успішно. Однак аналізи після операції показали, що рак все ж таки був. Тому мої лікарі порадили мені пройти курс профілактичної хіміотерапії, і зараз я перебуваю на ранніх стадіях цього лікування», — розповіла Кейт Міддлтон.

Дружина принца Вільяма додала, що він був поруч з нею і заспокоював. Кейт зазначила, що зараз вона зосередилася на повному одужанні, а для цього родині потрібен час та приватність.
  «Ми сподіваємося, що ви зрозумієте, що нам, як родині, зараз потрібен час, простір і приватність, доки я завершую своє лікування. Моя робота завжди приносила мені глибоке почуття радості, і я з нетерпінням чекаю повернення, коли зможу, але зараз я повинна зосередитися на повному одужанні», — додала Кейт Міддлтон.

Нагадаємо, у середині січня Кейт Міддлтон зробили операцію на черевній порожнині. Тоді у Букінгемському палаці спростували чутки про онкологію у принцеси.

Напередодні Кенсінгтонський палац заявив, що принцеса Уельська відновлюється після операції, працюючи вдома над своїм проєктом для дітей раннього віку.

Джерело