У громаді триває впровадження проєкту від ГО «ВГО «Національна асамблея людей з інвалідністю України»

Міжнародний проєкт «Багатосекторальна гуманітарна допомога для ВПО, репатріантів, ветеранів та їх приймаючих громад в Україні» впроваджується ГО «ВГО «Національна асамблея людей з інвалідністю України» (ГО «ВГО «НАІУ») за підтримки Європейського Форуму інвалідності та Християнської місії незрячих з метою допомоги уразливим категоріям громадян. Щонайперше, це особи з інвалідністю, ВПО, люди похилого віку.

Саме про те, як триває впровадження проєкту у нашій громаді, спілкувалися під час робочої зустрічі Рожищенський міський голова Вячеслав Поліщук та координаторки проєкту в ГО «НГО «НАІУ» Лариса Байда, з моніторингу в проєкті — Юлія Найда, координаторка проєкту в області Ніна Пахомюк.

Як зазначив Рожищенський міський голова Вячеслав Поліщук, дуже добре, що Рожищенська громада стала однією з двох пілотних на Волині, де реалізується проєкт. Адже така співпраця — це реальна можливість підтримати у цей важкий час саме ті категорії населення, які найбільше цього потребують.

Разом з координаторкою проєкту в громаді Юлією Денисюк поважні гості відвідали амбулаторії в смт Дубище і с. Переспа, лікарню, родини в с. Пожарки і с. Рудка-Козинська, де проживають люди з інвалідністю, безпосередньо поспілкувалися з тими, хто отримував допомогу в рамках цього проєкту, аби оцінити результативність такої співпраці.

До слова, виплата одноразової грошової допомоги людям з інвалідністю 1-2 груп ( в тому числі ВПО), діткам з інвалідністю (до 18 років), людям похилого віку (70 +), в т.ч. одиноким у громаді в рамках Міжнародного проєкту «Багатосекторальна гуманітарна допомога для ВПО, репатріантів, ветеранів та їх приймаючих громад в Україні» продовжується.

Також представники проєкту презентували як благодійну допомогу три нові велосипеди соціальним робітникам Територіального центру, які надають соціальну послугу з догляду вдома за особами похилого віку та особами з інвалідністю.

Джерело