У Держгеокадастрі запроваджено автоматичне формування витягів щодо нормативної грошової оцінки земельних ділянок населених пунктів

Запроваджено функціонал щодо автоматичного формування витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів.

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру повідомила про запровадження нового функціоналу щодо автоматичного формування витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів програмним забезпеченням Державного земельного кадастру.

Наразі ефективно функціонує автоматизована видача витягів з технічної документації із загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, які розташовані за межами населених пунктів.

Аналогічний функціонал розроблено для формування та видачі витягів із технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що розташовані в межах населених пунктів.

Автоматична видача витягів з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що розташовані в межах населених пунктів, можлива виключно по тих населених пунктах, відомості про нормативну грошову оцінку яких внесено до відомостей Державного земельного кадастру.

Джерело