Травесті-діва Монро зізналася, що пройшла ВЛК

Фото: instagram.com/monritta Монро розповіла, як ходила до ТЦК

Зірка здобуває освіту психолога, тому їй потрібен був документ про перебування на військовому обліку.

Відома українська травесті-діва Монро заявила, що пішла до військкомату і пройшла військово-лікарську комісію. Про це вона повідомила в подкасті «Ночі Дівочі».

Зокрема, вона зважилася на цей крок, бо їй потрібні були документи про військовий облік, оскільки вона вступила на навчання на клінічного психолога.

«У мене є документи, військовий квиток. Пройшла ВЛК. Сама прийшла [у ТЦК]. Направили на ВЛК. Прийшла о 9 ранку з аналізами. Пройшла ВЛК одну, другу. Йшла я як на розстріл. Мені потрібен був документ, тому що я вступила навчатися. З моїм діагнозом у мене відстрочка», — повідомила вона.

Монро зізнається, що рішення піти до військкомату далося їй нелегко — довелося скористатися послугами юриста.

«Мені складно про це говорити. У мене був старий-старий документ. Можливо, і його було б достатньо, але я вирішила закрити це питання. Я прогуглила все, консультувалася з юристами. Я розуміла, що це або буде відстрочка, або буде «вилучено». Мені потрібен документ, я була готова на все», — розповіла зірка, додавши, що на вручену повістку реагуватиме «адекватно».

Монро також зазначила, що очікувала, що її засудять, але врешті-решт їй допомогли і підтримали, і навіть фотографувалися. Вона розповіла, що наразі перебуває в процесі трансгендерного переходу і вже змінила прізвище, але в паспорті все ще записана як чоловік.

Раніше повідомлялося, що травесті-діва Монро зізналася, що пішла б воювати, але її можуть не взяти за медичними показниками.

Травесті-діва Монро поділилася архівними фото

Джерело