Тімур Мірошниченко розповів, чи готовий поповнити лави ЗСУ

Фото: instagram.com/timur.miroshnychenko Мірошниченко має військове звання

Шоумен має військове звання молодшого лейтенанта і відвідує ТЦК та СП кожні півроку відповідно до українського законодавства.

Український телеведучий Тимур Мірошниченко чесно відповів, чи готовий він вступити до лав Збройних сил. Про це він розповів у програмі У ліжку.

Шоумен зізнався, що регулярно відвідує військкомат, щоб оновити свої персональні дані відповідно до українського законодавства. Крім того, він має звання молодшого лейтенанта.

«Я військовозобов’язаний. Я молодший лейтенант. Я й так в цій системі. От післязавтра йду до ТЦК. Я туди кожні півроку ходжу, тому що мені так потрібно», — повідомив він.

Як зізнається ведучий, наразі він має бронь через специфіку своєї професії. Проте Мірошниченко наголосив, що у майбутньому готовий захищати свою Батьківщину.

«У мене є бронювання від моєї роботи, тому що я працюю на телебаченні, а телебачення як засіб масової інформації є частиною критичної інфраструктури країни. Тобто в мене є бронювання, але, якщо настане той момент, що все, варіантів уже немає, то звісно, я тікати за кордон точно не буду», — зазначив Тімур Мірошниченко.

Раніше повідомлялося, що Тимур Мірошниченко назвав найвитратнішу частину із сімейного бюджету. 

Тімур Мірошниченко поділився деталями усиновлення другої дитини

Джерело